Про клініку

Гарантоване лікування безпліддя

Сьогодні клініка BioTexCom пропонує грамотне лікування безпліддя за допомогою сучасних методів репродуктивної медицини. Ми гарантуємо вам хороший результат навіть у випадку найскладніших діагнозів.

Абсолютного безпліддя не буває!

Фахівці центру використовують в своїй роботі останні досягнення науки і медицини аби досягти бажаного результату.

Перевагою нашого медичного закладу є й те, що, під час проведення програми ЕКЗ, трансфер ембріонів проводиться на 5-ий день, що є ідеальною кондицією для успішного запліднення. Також, ми використовуємо тільки свіжі яйцеклітини, не заморожені, що значно підвищує шанси завагітніти.

Ми спираємося на свою багату лікарську практику. За час функціонування клініки BioTexCom більшість пар, які звернулися до нас за допомогою, зараз виховують довгоочікуваних малюків.

video
play-rounded-fill

Чому нам можна довіряти

  • Клініка BioTexCom працює згідно з відповідними законами, всі процедури і програми проводяться на легальній основі;
  • для підвищення шансів на вагітність ми віддаємо перевагу роботі з бластоцистами (перенос ембріонів на 5-у добу);
  • донорські яйцеклітини не діляться на декількох пацієнток. Кожна пацієнтка отримує свого донора;
  • в програмі ЕКЗ використовують тільки свіжі яйцеклітини, що дає більше шансів на успіх;
  • багатомовний персонал, повний пакет послуг для іноземних клієнтів, ідеальне співвідношення ціна-якість, індивідуально розроблений курс лікування для кожного пацієнта дозволяють домогтися позитивного результату і допомогти навіть в найскладніших випадках безпліддя.

АБСОЛЮТНОГО БЕЗПЛІДДЯ НЕ БУВАЄ

Щасливе батьківство з BioTexCom

  • Рада, що потрапила саме в цю клініку. Довго обирала центр, радилась, читала відгуки і не жалкую, що обрала BioTexCom. Проходила тут ЕКЗ, мене вела дуже приємна і досвідчена лікар, завагітніла з першої ж спроби! І зараз я щаслива мама чудової здорової дівчинки.
  • Дякую лікарям BioTexCom за мою довгоочікувану вагітність! Проходила лікування в інших клініках Києва, але тільки тут отримала бажаний результат. Завагітніла після другої спроби ЕКЗ, а також скористалась на майбутнє послугою кріоконсервації яйцеклітин. Можливо через пару років повторю програму.
  • Мені необхідна була, за медичними показниками, стимуляція овуляції. Дуже боялась її проходити, але в BioTexCom все вийшло якнайкраще! Мені все доступно роз'яснили, і провели стимуляцію під пильним контролем лікаря. Проводився ультразвуковий і гормональний моніторинг, я задоволена і рівнем сервісу і результатом. Дякую!
  • Ми з чоловіком довго не могли завагітніти природним шляхом. Я пройшла купу досліджень, та причину так і не знайшли. В BioTexCom звернулись, щоб зробити чоловіку розширене дослідження сперми. В клініці працює дуже приємний та досвідчений ембріолог, він провів чоловіку спермограму та додаткові дослідження. Причину нарешті знайшли, і завдячуючи BioTex ми вже зовсім скоро станемо батьками!